Dla twórców, pomysłodawców, inwentorów

Nie dokonuje odkrycia, kto nie bada możliwości (Alberta Einsteina). Zdobywa sukces i pieniądze ten, który próbuje i patrzy dalej.

 

Stworzenie nowego rozwiązania czy dokonanie odkrycia to dopiero początek drogi, na której końcu jest możliwy zysk dla pomysłodawcy.  By jednak dotrzeć do miejsca w którym można czerpać korzyści należy podjąć szereg kluczowych decyzji i działań. Decyzje dotyczą sposobu i terenu ochrony, sposobu finansowania ochrony, wyboru sposobu komercjalizacji, przygotowania rozwiązania do komercjalizacji, zabezpieczenie swoich interesów, przygotowania się do sprzedaży, znalezienie odbiorcy, ustalenie ceny, przygotowanie się do negocjacji i wiele innych działań.
Aby to wszystko sprawnie, szybko i efektywnie przeprowadzić należy posiadać dużą wiedzę i umiejętności w obszarze zarządzania własnością intelektualną lub skorzystać z naszych usług.
Specjalnie dla inwertorów przygotowaliśmy między innymi takie usługi jak:

  • Badania stanu techniki
  • opracowanie strategii ochrony i komercjalizacji
  • audyt rozwiązania

Wsparcie dla twórców oferujemy między innymi poprzez: konsultacje, prowadzenie spraw, przygotowywanie umów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów, pomoc w komercjalizacji.

Zaprószamy do szybkiego kontaktu z nami abyście Państwo nie stracili czy zaprzepaścili szansy